O nás

Aktuality & novinky

O nás

     Jsme firma, která působí na regionálním trhu od roku 2010. Již od samého počátku se zabýváme službami v oblasti lesnictví , komunálních služeb, zahradnických služeb a dalším činnostem, zejména v oblasti péče o nemovitý majetek, firemní objekty a komplexní péče o obce. Při péči o váš les zajišťujeme výsadbu, údržbu, ochranu, těžbu a další odborné činnosti ve spolupráci s odborným lesním hospodářem. Provádíme těžbu dřeva, manipulaci, zpracování na požadované sortimenty a případný výkup dříví přímo z lesa našeho zákazníka. Vzniklý dřevní odpad z lesa vyvezeme a ve spolupráci s našimi partnery poštěpkujeme a dodáme k dalšímu využití.

   


foto

      Jedním z dalších odvětví je obchodní činnost na našem prodejním skladu v Penčicích u Přerova. Zde je k dispozici pro naše zákazníky veškerý sortiment ekopaliva, včetně ekobriket, dřeva v různých sortimentech, ekopodpalovačů a dalšího příslušenství. V našem prodejním skladu je k dispozici i drobný zahradnický materiál včetně mulčovací kůry, hnojiv a substrátů. V blízkosti našeho skladu se nachází dočasná skládka klestu a dřevního odpadu, který se z důvodu hospodárnosti připravuje k poštěpkování a dalšímu ekologickému zpracování v energetice, za využití všech ekologických zásad

     Působíme také v oblasti komunálních  služeb a zahradnictví a to především v péči o zeleň, kdy provádíme sečení travních ploch, úklidy veřejných a soukromých ploch po stavbách, zakládání trávníků, výsadba a ořezy stromů, rizikové kácení stromů apod.

 

ZAKATO - Lesnicko technické služby Přerov a okolí

Napište nám

Volejte Po - Pá 8 - 16 hod
+420 731 025 155

Pobočka Penčice
Ú Mlýna 161/20
751 27 Přerov XIII - Penčice
Česká republika

Zobrazit mapu

Sídlo firmy
Pod Lapačem 176/34
750 02 Přerov XII - Žeravice
Česká republika

IČ: 87458152
DIČ: CZ8458285693

Copyright © 2014 ZAKATO.CZ, Všechna práva vyhrazena, Design a kód Wedipa.com